Віталій Козловський зізнався, що не самотній

Редактор

13.02.2020 575 просмотров

Екснаречена співака Віталія Козловського Раміна, яку артист збирався в 2017 році повести до вівтаря, в нещодавньому інтерв'ю заявила, що у них не було сексу. В коментарі сайту ТСН.ua артист пояснив, як ставиться до таких висловлювань колишньої.

«Hе вважаю гідним навіть звертати на це увагу. По-перше, в минулому це був мій вибір і зараз говорити про свій власний вибір погано — це не поважати себе. По-друге, я зараз не самотній. І копатися у стосунках, які я залишив у далекому минулому, означає не поважати своє особисте життя сьогодні. Мої пріоритети зараз: займатися творчістю, будувати плани і жити так, щоб мої батьки, моя кохана і в майбутньому мої діти почувалися зі мною впевнено як за кам’яною стіною. І були захищені від усякого бруду.  Для цього я докладатиму максимум зусиль. А чийсь дешевий піар, плітки і перевертання «брудної білизни» — не мій пріоритет. Мені це не цікаво», — сказав нам Козловський.

Нагадаємо, що днями екснаречена Віталія Козловського Раміна дала інтерв'ю, у якому розповіла, що під час стосунків у них з артистом не було сексу, а також назвала виконавця «скнарою».