Кеті Перрі чекає на первістка від Орландо Блума

Редактор

13.03.2020 1069 просмотров

35-річна Кеті Перрі та 43-річний Орландо Блум стануть батьками. Ця новина стала відома після виходу кліпу артистки на пісню «Never Worn White».

Американська співачка знялася у напівпрозорому платті та продемонструвала округлені форми. Пісня присвячена дівчині, на яку очікують великі життєві зміни. Варто відзначити, Кеті вперше стане мамою, а ось актор уже виховує 9-річного сина Флінна від попереднього шлюбу. На даний момент пара не коментує новину про поповнення. Ймовірно, малюк з'явиться на світ уже цього літа.

Також у ЗМІ з'явилася інформація щодо запланованого весілля пари. Подейкують, що святковий захід повинен був відбутися в Японії, проте пара вирішила відкласти свято через коронавірус. Співачка і актор побоялися наражати на небезпеку гостей. «У них все було готово. На весіллі очікувалося 150 гостей. Кеті дуже схвильована тим фактом, що піде до вівтаря вагітною. Вони обидва були у такому захваті, що нарешті усі деталі весілля улагоджені, але через коронавірус їм довелося взяти паузу», — повідомив інсайдер жірналістам.