Єва Мендес пояснила, чому не публікує у соцмережах фото з чоловіком

Редактор

13.03.2020 934 просмотров

Відома актриса Єва Мендес пояснила чому не публікує фото з чоловіком Райаном Гослінгом і дітьми. На це питання Єва відповіла одному з шанувальників у соцмережах.

«Я можу публікувати тільки відомі фото з Райаном або кадри, зроблені на публічних заходах і зйомках. Мій чоловік і мої діти — це дуже особисте. Це дуже важливо для мене, і я сподіваюся на розуміння», — написала на своїй сторінці актриса.

Раніше у соцмережах акторка відповіла на ще одне запитання від прихильників, про те, коли планує повернутися у кіно. «Коли з'явиться щось вартісне. Як для матері, для мене існує багато ролей, які я не буду грати. Є багато тем, в яких я не хочу бути задіяна, тому це дуже обмежує мій вибір, і для мене це нормально. Тепер я повинна подавати приклад своїм дівчаткам. Але не переживайте. У мене є підробіток!» — відповіла Мендес. Нагадаємо, остання робота за участю Єви вийшла на екрани ще у 2014 році, після цього актриса зосередилася на материнстві (вона виховує двох дочок з Райаном Гослінгом) і роботі у фешн-індустрії.