Гурт «Время и Стекло» припиняє існування

Редактор

13.03.2020 1010 просмотров

10 березня солісти гурту «Время и Стекло» Надя Дорофєєва та Позитив опублікували відео на пісню «Навсегда/никогда», після чого прихильники заговорили про розпад групи. Як з'ясувалося пізніше, це правда. Чутки підтвердили самі музиканти.

Дорофєєва та Позитив записали спільне відеозвернення, в якому повідомили шанувальникам про те, що їх група припиняє існування. У відео артисти сказали, що їх час вже минув і вони вирішили закінчити співпрацю. Останні 10 років вони згадують з трепетом, але готові до нового етапу:

«У цьому році групі виповнюється 10 років. Ми відчуваємо, що віддалися на 100 % і зробили максимально все як «Время и Стекло». Як люди, які завжди любили дарувати радість, епатувати, робити нове — ми всіма клітинками душі відчуваємо, що готові до нового етапу. «Время и Стекло» — це подорож, доля, щастя, кайф, труднощі і, звичайно, величезна любов. Спасибі, що пройшли з нами цей величезний 10-річний період життя. Все це робилося для вас, разом з вами і завдяки вам».

Також артисти у відео сказали, що готуються до прощального туру. Концерт відбудеться 11 вересня у Палаці Україна у Києві.