Настя Каменських поділилася подробицями режиму дня

Редактор

20.02.2020 674 просмотров

Настя Каменських п'ять років тому могла похвалитися пишними формами. Але співачку не влаштовувала її вага, і вона повністю поміняла свій спосіб життя.

  

«Той період, коли у мене з'явилися, скажімо так, пишні форми, був досить довгим. І родичі, та й інші люди говорили мені: «Ти ж артист!» — поділилася Настя Каменських у програмі «Зірковий шлях».

Співачка прислухалася до думки оточуючих. На той момент вона важила 78 кг і тому вирішила почати боротьбу із зайвою вагою. Її вірним союзником у цьому став тренер Андрій. З ним Настя проводила дуже багато часу, і за той період він став їй практично родичем, суворим і вимогливим. Настя не тільки почала тренуватися, але і змінила ставлення до їжі. Співачка виключила з раціону сіль, цукор і вершкове масло, солодощі і булочки. Тепер Настя завжди бере з собою ланч-бокс зі здоровою їжею.

«Я їм о 7 ранку, потім о 10:00 у мене другий сніданок. О першій годині дня обід, потім о 16:00 — другий обід. І вже в останній раз за день я їм о 7 годині вечора. Спати я лягаю о 21:30», — розповіла співачка про свій графік харчування.