Міла Нітіч зізналася, чому пішла від продюсера

Редактор

05.03.2020 558 просмотров

Українська співачка Міла Нітіч протягом 10 років була підопічною продюсера Володимира Бебешка. Аж от артистка вирішила припинити цю співпрацю. Міла пояснила, що саме сталося.

Міла Нітіч стверджує — непорозуміння з продюсером Володимиром Бебешко у них почалися давно. «Він складна людина, у нього непростий характер, він мене іноді пресував морально, це дійсно так. Мені було важко з ним працювати. Говорив: «Торгова марка, бренд Міла Нітіч належить мені, і ти взагалі не можеш нічого забрати, бо тобі нічого не належить». Конфлікт відбувся на ґрунті того, що я не готова далі співати цю музику, а він сказав мені: «Ти немодна співачка, я тобі не буду робити модну музику, йди роби її з кимось іншим. Але тоді я у тебе забираю ім’я і пісні, і ти йдеш на всі чотири сторони», — вразила зізнанням Міла Нітіч в ефірі програми «Зірковий шлях».

Майже 11 років співпраці Міла покірно мирилася з тим, що відбувалося, а потім стала ініціатором розриву їхніх творчих стосунків. Жінка і досі картає себе за те, що не наважилась піти від Бебешка раніше, а зробила цей вирішальний крок лише у грудні минулого року. Хоча Володимир стверджує, що їхня співпраця завершилася ще декілька років тому. «Я не знаю, чим займається Міла Нітіч, уже пішов п'ятий рік. Вона у творчому пошуку, у неї своє розуміння, як вона має розвиватися. І їй була надана ця свобода, от уже четвертий рік що вона робить, я не знаю, бо не чув продукції», — прокоментував Володимир Бебешко.