Дікусар розповів про болюче розставання з Шоптенко

Редактор

13.02.2020 673 просмотров

Мало хто знає, що розставання відомого хореографа Дмитра Дікусара з дружиною Оленою Шоптенко стало причиною його важкої депресії та болючих спогадів.

І тільки в програмі «Зірковий шлях» він вирішив про це розповісти. «Шлюб з Оленою тривав три роки, але я ж не одружився з нею у перший день знайомства. Ми були разом чотири роки і навіть більше», — пояснив Дмитро.

«Щось все-таки склалося, якщо ми так довго були разом. Я так розумію, що Олена знайшла того чоловіка, з яким вона щаслива. І я цьому радий. Мені не дуже важливо зараз копатися, чому ми не змогли бути разом. Напевно, на це було багато маленьких внутрішніх рішень, швидше за все нелегких, можливо, дуже складних. Ми різні. Напевно, я не підходив Оленці так, як повинен був підходити. Може бути, картинка в її голові не збіглася з тим, що вона бачила. Не знаю. Це треба у Оленки запитати. Я любив її страшенно», — сказав хореограф журналістам.

«Ці відносини, як сірник, горіли-горіли і догоріли. На той момент, коли ми розлучилися, для мене це було як втратити руку, половину мене. Я цей період дуже емоційно переживав, через біль, страждання. Після цього мені нічого не хотілося у плані відносин, напевно, ще цілий рік», — зізнався Дмитро Дікусар.