Ірина Федишин розповіла, чи допомагав їй у розвитку кар’єри брат

Редактор

05.03.2020 553 просмотров

Ірина Федишин дуже стрімко стала популярною, тому час від часу довкола її імені з’являються чутки, звідки у артистки гроші на кар’єру співачки. Одна із останніх — що починаючій артистці свого часу допоміг її брат — народний депутат і власник найбільшого оптового ринку сільськогосподарської продукції у Львові Роман Федишин.

«Ніхто не хоче вірити, що це Іра Федишин завдяки своїй наполегливій праці досягла. Усі починають шукати підводні камені. Ага, значить є брат, значить брат вклав купу грошей, купу мільйонів, тому вона стала така крута. Рома мені троюрідний. Чи комусь так брати допомагають вам, шановні мої, що ви так розказуєте, що там мільйони? В кожного є своя сім’я, всі дбають, перш за все, про своїх дітей», — поділилася Ірина в ефірі програми «Зірковий шлях».

Артистка зізнається: щасливий квиток витягла тоді, коли зустріла свого майбутнього чоловіка, а нині її продюсера Віталія Човника. «Віталій дуже наполегливий, як виявилося. І я йому вдячна за все, що він робить. Тому що все, до чого ми дійшли, це великою мірою його заслуга», — запевнила співачка.