Співачка Sia усиновила дитину

Редактор

16.01.2020 777 просмотров

Про це йдеться у статті популярного глянцю, присвяченій колезі артистки — співакові та діджею Diplo. Виявилося, що 44-річна австралійська співачка Sia відчуває до колеги більш ніж робочий і дружній інтерес

«Він дуже гарячий! І мені коштує великих зусиль, щоб не затягнути його в ліжко. Боюся зіпсувати наші ділові відносини. Нещодавно я написала йому смс: «Слухай, ти один з п'яти людей, до яких я відчуваю сексуальний потяг, а тепер, коли я вирішила бути самотньою до кінця життя і тільки що усиновила дитину, в мене немає часу на відносини. Якщо тебе цікавить секс без усяких зобов'язань, тоді телефонуй мені».

Зазначимо, що в травні минулого року Sia говорила, що хоче всиновити 16-річного сироту Десані. Коли хлопчикові було 4 роки, батько на його очах вбив матір. Після цього хлопця виховувала родичка, яка всіляко над ним знущалася — фізично і морально. Вона навіть обпікала його розпеченим залізом. Після того, як про це стало відомо органам опіки, Десані переселили в будинок для неповнолітніх сиріт. HBO навіть зняли документальний фільм про нелегку долю хлопчика.