Сніжана Єгорова розповіла про найважчий момент у житті

Редактор

21.12.2019 246 просмотров

Популярна акторка і телеведуча Сніжана Єгорова має двох дітей від першого шлюбу — Анастасію і Олександру — і трьох — Арину, Андрія і Івана — від другого. Та у жінки було б шестеро дітей, якби не особиста трагедія.

«Я втратила дитину на достатньо великому терміні. І це був жах мого життя. Напевно, найстрашніший. Рятує тільки час, бажання і рішення народити ще одну дитину. І дай бог, якщо організм тобі дозволить це зробити. Я дуже вдячна, що я змогла після того народити своїх трьох молодших дітей», — розповіла Єгорова у програмі «Зірковий шлях».

Дехто з оточення знаменитості вражались її бажанню мати велику родину і навіть не добирали слів під час розмови. «Багато хто з людей мені говорили: «Нащо вам стільки дітей? Що ви з ними робите? Як ви їх використовуєте?» Говорили: «Ви що, не знаєте, де презервативи купляти?», «Треба бути обережнішою, ти ж артистка. Нащо псувати своє тіло, свою кар’єру?». Зазвичай це було рішення. Тому що на той момент, коли я приймала рішення народжувати дитину, зазвичай були якісь суперпропозиції», — поділилась Єгорова.

Зазначимо, після розлучення з Антіном Мухарським Сніжана Єгорова нарешті знайшла щастя у особистому житті і зараз заручена.