Едгар Камінський назвав причину розлучення зі Славою з «НеАнгелів»

Редактор

03.12.2019 281 просмотров

Влітку вокалістка гурту «НеАнгели» Слава розлучилася зі своїм чоловіком, пластичним хірургом Едгаром Камінським. Офіційною причиною стало те, що «позивач з відповідачем мають різні характери та погляди на життя». Але поза залою суду колишнє подружжя по-різному коментує причини розставання. Слава каже, що досі не розуміє, чому чоловік подав на розлучення, а ось Едгар назвав цілком конкретну причину.

У передачі «Зірковий шлях» пластичний хірург розповів, що однією з головних причин розлучення послужили надмірні ревнощі Слави.

«Це одна з основних причин, таких базових. Ніхто тарілками в мене не кидав, але, дивіться, я так скажу вам, у мене дуже складна професія, я оперую людей, і мені потрібно бути максимально сконцентрованим і максимально спокійним. Тобто під час операцій я не повинен думати про те, що зараз буде вдома, або перед операцією мені дзвонять і щось намагаються сказати. Це хірургічна професія, і це потрібно цінувати і розуміти, а в певний момент, в житті було багато моментів, коли я розумів, що це важко, тому що складності вдома, а потім ще складна операція. Неможливо відокремити одне від іншого. Якщо люди живуть один з одним, то має бути довіра, це най-най головне, якщо її немає — не варто жити разом», — сказав Едгар Камінський.

На запитання журналіста про можливе повернення до колишньої дружини чоловік відповів категорично: «Ні, до Слави я не повернуся, і це факт... А дітей ще хочу, може четверо або шестеро. Для мене ідеальна жінка — та, яка знає собі ціну, довіряє мені, комунікабельна і відкрита...» — сказав пластичний хірург.