Альона Вінницька згадала про участь у «ВІА Грі»

Редактор

16.01.2020 360 просмотров

Багато років тому майбутня співачка Альона Вінницька абсолютно випадково потрапила на телебачення, побачивши оголошення про набір. Незабаром вона познайомилася з Дмитром Костюком. Саме він через деякий час запропонував Альоні участь у музичному проєкті.

«Отямилася я вже перед дверима, які відкрив Костя Меладзе», — згадує у програмі «Зірковий шлях» Вінницька.

Перший склад гурту випробував на собі і неймовірну популярність, і скажений ритм роботи, і непрості робочі відносини. Часом було важко навіть у побутовому плані. Наприклад, Альону Вінницьку та Надію Мейхер селили в номері, де було одне ліжко на двох.

«Двоє молодих дівчат, ще несформовані особистості, які потрапили в незрозумілу ситуацію. В основному відношення було, як до робочого коня, і це нас з Надею згуртувало, незважаючи на те, що ми були різні. Ми стали все ближче і ближче одна одній. Були нервові зриви — це важке випробування, і нас з Надею це дуже сильно поріднило», — сказала Альона Вінницька.

Але коли змінився склад гурту, стало ще важче.

«Ми ніколи так серйозно не сварилися. Коли до нас долучилася Аня Сєдокова, тоді було, звичайно, складніше», — каже співачка.

Коли Альона Вінницька вирішила піти з колективу, вона вже відчувала і фізичне, і моральне виснаження. Сергій Большой давно умовляв дружину порвати з цією каторжною роботою. І Альона пішла з гурту — в нікуди, без грошей на сольну кар'єру.