Logo art-mozaika
Группа в контакте Группа facebook

Интервью 

«ТИК»: чертова дюжина музыки

«ТИК»: чертова дюжина музыки

25 апреля 2012 г.


Скромные, трудолюбивые, доброжелательные ребята. Они так выглядят на сцене и вне ее. Их популярность растет с каждым днем: постоянные концерты, съемки, пресс-конференции... А они до сих пор живут в своей родной Виннице и переезжать в забитую пробками столицу пока не собираются.

Даже это интервью с солистом «трезвой» и «культурной» группы Виктором Бронюком мы делали за полчаса до съемок очередного телевизионного проекта, на которые музыканты прибыли сразу с вокзала. Это был единственный в ближайшие месяцы шанс встретиться с коллективом. И мы его использовали!

«Вєрка, віддавай хліб!»

Виктор, немногие наши артисты осмеливаются на всеукраинский тур, даже если имеют всенародную известность. Для вас же это стало практически традицией. Скажите, это четкий план действий или же спонтанное желание, которое возникает ежегодно?

- Нас заставляють. Заставляють їхати в тури наші прихильники в містах, тому ми із задоволенням приїжджаємо. Це по-перше. По-друге, вдома економимо на харчах. Нас тринадцять чоловік, представте, скільки кожен вдома економить на бюджеті, коли їздить за рахунок організаторів в чужих містах. Так що тоже вигідно.383363784

Как реагируете, когда вашу группу сравнивают с Веркой Сердючкой, «Ляписом Трубецким» и другими исполнителями? Какое самое неординарное было сравнение?

- Дехтовзагалі каже, що ми позабирали хліб. А я питаю: «Як ви собі це уявляєте?» Приходимо ми собі вночі, стучимо в двері й кажемо: «Вєрка, віддавай хліб!» Або: «Серьога в Мінську, в тебе хліб є? Віддавай!» (Смеется.)Хто більше не має про що говорити, напевно, сидить і порівнює. Ми робимо свою роботу. Ми ще багато на які групи схожі. У деяких наших піснях є такі самі тональності, як і в Козловського. Так що ми можемо ще й на Віталіка бути похожими. (Правда?- звертається до свого директора Соні. Соня: «Так мы и похожи на Виталика»). Ще на кого? На Кузьму похожі, тому що співаємо й говоримо українською.

Педагогическая «поэма»

В жизни часто бывает, что отличники и яркие ученики потом почему-то теряются и, наоборот, те, в кого не верили, достигают высот. На вас в музыкальном плане, по-моему, тоже не возлагали особых надежд?

- До сіх пор не покладають. Так часто буває. Насправді, це проблема не людей, а системи освіти. Тому що в нас система освіти - музична, художня чи загальна, середня - орієнтована на середнього школяра. Якщо вище ти вилазиш або трохи нижче, все це неприпустимо. Ти маєш бути як всі. Ця система має свої плюси, але має й багато мінусів. От часто гарні учні стають заручниками системи, їм не дають розвиватися. На них не звертають уваги, неправильно концентрують їхні зусилля, тому вони не можуть розвиватися в індивідуальному порядку, як окрема творча одиниця. У мене, наприклад, так було. У мене був хороший викладач, він сам був талановитий музикант, закінчив консерваторію, але він не був педагогом. Людина, яка просто не знає, як можна навчити. Це також не його проблема: йому просто не потрібна ця система освіти. Він міг бути гарним музикантом, але педагог, чесно кажучи, з нього не дуже.

Вы, как педагог, как считаете, чему нужно научить современных детей?

- До сих пір загальних принципів ще ніхто не винайшов, тому говорити про це було б неправильно. У системі освіти важливо кожного суб'єкта учнівського процесу (у даному випадку учня) виховувати індивідуально. Як не буває двох однакових людей, так неможливо всіх навчати однаково. Це нонсес. Якщо ми будемо будувати все одразу, нічого не вийде. Треба поступово, враховуючи індивідуальні особливості кожного.B 1cb 7ce 640

Веселі біоритми, або Щоб дах зносило

Во время вашего «Народного тура» вы дали возможность показать себя молодым коллективам. Поддерживаете отношения с кем-то из ребят, кому-то помогаете?

- Да. Нам дуже сподобався вокально-інструментальний ансамбль «Веселі біоритми» з Кіровограда. Дуже цікавий, неординарний колектив, з ними підтримуємо зв'язок. З Владиславом Левицьким зі Львова спілкуємося. Із Дніпропетровська команда «Гражданин Топинамбур» -з ними також. Насправді можна про кожного багато розповідати. Так вийшло, що хтось залишається на зв'язку, а хтось займається чимось іншим. Ми зі свого боку, що змогли зробити, зробили. Ми познайомилися з багатьма талановитими людьми. Можливо, для когось із них це була гарна можливість спробувати свої сили і, скажімо, зрозуміти, чи варто далі в житті займатися музикою чи, можливо, переключити свої зусилля й бути класним лікарем або дизайнером.

Были ли такие концерты, когда публика никак на вас не реагировала - просто сидели или и слушали? Как вы себя ведете в таких ситуациях?

- Ну розумієте, якщо публіка ніяк не реагує, це не означає, що це не подобається. В нас були випадки з подібною аудиторією. Ми не звикли до таких реакцій, так як у нас на концертах люди завжди встають танцюють. Ми відіграли годину, були оплески - й усе. А потім підходять організатори і просять відігріти ще годину. Кожна людина по-різному виплескує свої емоції. Хтось танцює, відривається, а хтось спокійно сидить. Необов'язково кричати, так щоб дах зносило.

Китайская страшилка

Мне кажется, вам уже должны были предлагать сняться в какой-нибудь рекламе. Как вообще относитесь к этому?

- Ми їм пропонуємо - вони не хочуть. (Смеется и спрашивает у директора: «Нам пропонували знятися в рекламі?» Соня: «Предлагали, просто мы не на каждый продукт согласимся.»)Якщо продукт без ГМО, не китайський, ми із задоволенням беремо участь у рекламі.Eef 2a 30346bc 6457d 51ac 26cecd 91625796363d9

Вы всегда по-доброму о всех отзываетесь. Неужели ничего не злит и не раздражает? Разве не бывает таких моментов, когда хочется высказаться или всех «послать»?

- Ну а нащо?! Ну то треба великої клепки, щоб не робити якоїсь фігні. Потрібно бути стриманим. Наша робота неспокійна і деколи може виводити з рівноваги. Якщо ми не можемо себе опанувати, не варто цим і займатися.

У вас двое детей. Вы уже думали, игре на каком музыкальном инструменте хотели бы их обучить?

- Якщо вони захочуть, я їх навчу на будь-якому інстументі грати. А примушувати не буду. Дочці, якій вже буде скоро два роки, подобалося раніше грати на барабанах. А коли я взяв її на репетицію, вона посиділа за великими барабанами, налякалася й поки що боїться. (Смеется.)Є в неї невелички клавіші, вона щось грає, співає, але ще рано. Напевно, потрібно, щоб вона розуміла процес. Будуть старшими -будемо дивитися. Буде в них бажання -буду їм допомагати.

Пожелания читателям «Арт-Мозаики».

-Щастя, здоров'я, мира, добра, більше посмішок, більше кохання. Ну й всього найпозитивнішого, що можна побажати напередодні весни.

 


 
 

На «Адской кухне-3» новый судья

Араму Мнацаканову будет помогать ресторанный критик. 

Четвертая серия Аватара станет приквелом

Новый "Аватар" выйдет на большие экраны в 2015 году.

Тоже плачет

В Мексике ее часто называют «охиверде», что в переводе означает «зеленоглазая», или просто Веро. Там она — самая популярная актриса мыльных опер, а еще певица и телеведущая. Но слава ее давно вышла за пределы родной страны, а все благодаря роли в сериале «Богатые тоже плачут», который в свое время демонстрировался на телеэкранах Филиппин, Испании, Франции, Китая и Советского Союза.  

Лера Всемогущая

О Лере Кудрявцевой пишут часто и много, но, как правило, журналистов интересует ее личная жизнь, то есть отношения с Сергеем Лазаревым и хоккеистом Игорем Макаровым, а также ее откровенные фотосессии. Почему-то мне показалось, что, задай я в очередной раз типичный вопрос, оригинального ответа можно и не ждать…

Фотография стала массовым увлечением во всем мире. Мы стараемся запечатлеть все — как праздничные события, так и моменты повседневной жизни — и, конечно же, спешим выложить сделанный фотоотчет в Интернет. Но специалисты предупреждают: снимок — это наш «энергетический слепок», повлиять на который может кто угодно, как положительно, так и отрицательно.

Мозаика

 
Арт-мозаика

© 2011-2019 "АртМозаика". Все права защищены.

Копирование, публикация, распространение материалов сайта разрешается с письменного разрешения редакции.